Otrzymaliśmy gorąco prośbę o kupno samochodu terenowego na ewakuację z pola boju rannych czołgistów operujących na południowym odcinku frontu (Zaporoże). Obecnie noszeni są one przez swoich towarzyszy, co opóźnia dotarcie do punktu medycznego i szansę na przeżycie. Ich ostatni samochód został zniszczony w nalocie, a poprzednio użytkowany Honker już dawno z racji zużycia zakończył służbę. Więcej na naszym koncie Instagram

Znaleźliśmy już właściwe auto i je kupiliśmy, ale oznacza to, że wydaliśmy w praktyce wszystkie zgromadzone środki i konto Fundacji świeci pustkami. Wasze wpłaty pomogą nam kontynuować działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *